LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas daljes nga BBV/ Tan Brahimi zbulon strategjinë e Luizit

6 Mars 2023, 16:52, Lifestyle CNA

Pas daljes nga BBV/ Tan Brahimi zbulon strategjinë e Luizit

Aktori i humorit Tan Brahimi, pas daljes me dëshirë nga Big Brother Vip ka treguar se çfarë ka folur me këngëtarin Luiz Ejlli  në dhomën e rrëfimit.

Me anë të një video në rrjetet sociale aktori shprehet se Luizi i ka thënë se zënkat me këngëtaren Valbona Mema i ka bërë se ka dashur të humbasë vëmendjen e gazetarit Bledi Mane ky i fundit ishte në nominim me moderatoren Kiara Tito.

Kjo sipas Brahimit është strategjia e tij,ul dikë që ka rëndësi dhe ngre dikë tjetër që nuk i prish punë këngëtarit.

 “Kur filloi të qajë Valbona u ndjeva shumë keq sepse isha midis dy njerëzve që i doja më shumë aty brenda. Ishte Luizi dhe Bona, Bona më kishte mbështetur, më ka bërë ushqimin, hekurosur rrobat. E duke u ndjerë në mes të kësaj gjëje, meqenëse nuk kisha synime në lojë, meqenëse mu prish atmosfera hyra te dhoma e rrëfimit dhe thashë dua të dal. Do dilja por do e mbaja për brenda se pse dola. Erdhi një moment dhe më ngacmon Luizi si shok. Më tha se dua me të nominuar, i thashë mos e bëj se kam kërkuar që të dal vetë. Më tha hajde e të tregoj diçka te dhoma e rrëfimit se vetëm aty mund flisje në privat, aty ka kamera por nuk shfaqen live. E më tha a e di se pse e bëra këtë me Bonën, e bëra për t’i humbur vëmendjen Bledit se ishte në nominim me Kiarën. Ishte thjesht një gjë që të shpërndaheshin videot e Bonës duke qarë se të Bledit duke mbajtur ligjërata. E kur dolëm nga dhoma e rrëfimit kemi qeshur dhe kam thënë ‘kë do bëjmë me qarë?”’, zbulon Tan Brahimi./CNA.al

Lajmet e fundit nga