LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në muajt e fundit të shtatzënisë/ Fifi zbulon gjininë e fëmijës

6 Mars 2023, 08:29, Lifestyle CNA
Në muajt e fundit të shtatzënisë/ Fifi zbulon gjininë e
Këngëtarja Filloreta Raçi

Këngëtarja Filloreta Raçi është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Teksa po pret me padurim ardhjen në jetë të fëmijës së saj të parë, këngëtarja ka zbuluar përmes fotove edhe gjininë.

Ajo është në pritje të një djali. Në fotot e publikuara në rrjetet sociale, ajo shihet mjaft e lumtur në krahët e partnerit të saj Adis Patushi.

Dyshja janë prej kohësh në një romancë dashurie, që pas daljes së këngëtares nga "Big Brother VIP", edicioni i parë.

Ata e bënë publike lidhjen e tyre dhe që prej atij momenti kanë qenë të pandashëm nga njëri-tjetri./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Lajmet e fundit nga