LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pas humbjes së binjakëve/ Delinda Disha jep lajmin e ëmbël

4 Mars 2023, 21:02, Lifestyle CNA
Pas humbjes së binjakëve/ Delinda Disha jep lajmin e ëmbël
Delinda Disha, aktore

Aktorja Delinda Disha ka zbuluar se është në pritje të ëmbël.

Pas hubmjes së binjakëve, aktorja ka ndarë me të gjithë ndjekësit lajmin e bukur se është në pritje të një bebushi.

Teksa ndodhet në pushime me familjen në Romë, ajo ka publikuar një foto bashkë me partnerion dhe djalin e saj, i cili mban në duar ekon.

“Me plot dashuri si vetë Roma”, shkruan aktorja. / CNA.al

Pas humbjes së binjakëve/ Delinda Disha jep lajmin e ëmbël

Lajmet e fundit nga