LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Big Brother VIP", me ish-banorë/ Kush janë 6 konkurrentët më të rinj të shtëpisë së famshme

5 Mars 2023, 08:25, Lifestyle CNA
"Big Brother VIP", me ish-banorë/ Kush janë 6
Foto ilustruese

6 hyrje të reja në "Big Brother VIP", ku gjysma e personazheve janë ish-banorë, të cilët e kanë provuar më parë këtë eksperiencë, por tani vijnë si kategori “VIP”.

Pjesë e shtëpisë së famshme, mbrëmjen e kaluar janë bërë Qetësori, Fotinia, Sabiani, Jori Delli, Antoneta Koçi dhe Elvis Pupa.

Tre emrat e parë, Qetësori, Fotinia dhe Sabiani kanë qenë pjesë e "Big Brother" edhe më parë, ku dy të parët janë shpallur edhe fitues të edicioneve ku kanë konkurruar.

Këta tre emra janë karaktere që tashmë publiku i di se si luajnë dhe nuk e dimë se çfarë do të japin më shumë në këtë edicion të "Big Brother", kjo mbetet për t'u parë në vijim.

Kujtojmë se një natë më parë një tjetër konkurrent ka lënë garën. Bëhet fjalë për Tan Brahimin, i cili ka shprehur dëshirën për të dalë nga shtëpia e "Big Brother VIP"./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga