LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Për 14 'Big Brother' nuk më arrin”/ Përplasen Qetsori me Luizin: Nuk të llogaris hiç

6 Mars 2023, 08:52, Lifestyle CNA
“Për 14 'Big Brother' nuk më arrin”/
Foto ilustruese

Ashtu siç pritej, edhe pse në ditët e para të hyrjes në "Big Brother VIP", Qetsori dhe Luizi kanë krijuar debate të forta.

Qetsori i ka kërkuar Luizit të mos komentojë gjërat rreth familjes së tij, ndërsa këngëtari i është kthyer duke i thënë se kjo nuk është e vërtetë dhe se ai nuk e llogarit si banor.

Debati mes Luizit dhe Qetsorit

Luizi: Datat e kalamajve.

Qetsori: Qetësohu!

Luizi: Si the?

Qetsori: Qetësohu kur kapesh në data fëmijësh.

Luizi: E tha keq. Isha duke folur me atë.

Qetsori: Fole për gjërat e mia.

Luizi: Jo kurrë në botë.

Qetsori: Ore dëgjon ti?

Luizi: A dëgjon ti?

Qetsori: A të futen fjalët në tru?

Luizi: Po ty, të futen fjalët në vesh?

Qetsori: Fole për gjërat e mia.

Luizi: Nuk kishte emër dhe mbiemër.

Qetsori: Mos u merr.

Luizi: Nuk merrem me ty, nuk të llogaris hiç, çohu për mu. Rri o shpirt se nuk më arrin hiç, je vite dritë larg, për 14 "Big Brother" nuk më arrin./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga