LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Jori “trazon ujërat” në “Big Brother”/ Luizi: I thash më shpejt “të dua” se Kiarës

6 Mars 2023, 18:32, Lifestyle CNA

Jori “trazon ujërat” në “Big Brother”/ Luizi:

Banorja më e re e Big Brother, Jori Delli duket se është afruar shumë shpejtë me Luiz Ejllin një nga banorët më të preferuar të publikut.

Gjatë një bisede në oborrin e shtëpisë vet Luizi ka pohuar se e ka pasur më të lehtë t’i thotë të dua Jorit sesa Kiarës.

Gjatë bisedës së tyre në oborr Jori e ka konsideruar Luizn si një vëlla të madh.

Në momentin që Luizi ka bërë këtë deklaratë pranë tyre ka kalura Kiara e cila nuk ka reaguar.

Jori: Luizin e kam… (bën shenjën e zemrës me duar)

Antoneta: Ça e kishe çun xhaxhai?

Jori: Luizin e kam vëlla të madh

Luizi: Më shpejt i kam thënë Jorit ‘Ti amo’ (të dua) se Kiarës, imagjino. Unë nuk i kam dhënë kujt cigare në këtë shtëpi, kësaj i thashë ‘hap gojën ça do’.

Kujtojmë se Luizi dhe Kiara kanë kaluar një krisie të marëdhënies së tyre kohët e fundit pas debateve dhe situatave që janë krijuar brenda shtëpisë së Big Brother./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga