LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fytyra perfekte dhe linja bombastike/ 10 fotot më të “nxehta” të Keisi Medinit

6 Mars 2023, 19:28, Lifestyle CNA

Fytyra perfekte dhe linja bombastike/ 10 fotot më të

Keisi Meidi është një nga banoret më të reja të shtëpisë së Big Brother Vip.

Bjonde, me një fytyrë engjëllore dhe e embëlm Keisi numërin tashmë mbi 27 mijë folloëersa dhe mijëra pëlqime dhe komente në postimet e saj.

Ajo njihet për linjat e saj të hijshme dhe trupin e gjatë me forma bombastike,  ë bën atë një nga vajzat më sexy të estradës shqiptare.

Së fundmi brenda Big Brother Keisi duket se ka gjetur ashtu sikurse dhe ajo ka deklaruar princin e saj të kaltër, Kristin. Të dy nuk ngurrojnë t’i shprehin pëlqimin njëri-tjetrit dhe tërheqjen që ata kanë.

Më poshtë do të gjenui 10 fotot më të nxehta të Kejsi Mejdinit./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga