LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I përmendi Butrintin Kiarës/ Luizi përplaset me Maestron

7 Mars 2023, 20:00, Lifestyle CNA

I përmendi Butrintin Kiarës/ Luizi përplaset me Maestron

Kënga e Butrint Imerit u bë "mollë sherri’" mes Luizit dhe Armaldos. 

Ai u prek nga gjestet dhe fjalët e Armaldos, të cilat ishin kunjë për të. Kënga e Butrint Imerit, ish-partnerit të Kiarës u vendos nga produksioni.

Teksa po e kërcente, Jori, banorja më e re, pyeti Luizin se nëse është xheloz për lidhjen që ka pasur Kiara.

Maestro: Luiz ik shko fli gjumë

Luizi: Unë Aidën e respektoj si të respektoj ty, e lë këtë lojë direkt dhe e di se del ti prej këtu. Kështu që mos ha m*t kot

Luizi: O çfarë ja kanë bërë vendin vetes.

Luizi: Ik bëj valixhet gati, vazhdo ka pasqyra shtëpia. Vazhdo bëj valixhet, na u hiq qafe. Më keq për ty nëse rri, e di se çfarë të pret. Për të mirën tënde ishalla ikën.

Maestro: Po më bën presion?

Luizi: Për të mirën tënde ik.

Luizi: Armaldo me pas fitu pikt e gjithë botës, i humbi të gjitha.

Kiara: Jo, ku e dinte ai?

Luizi: E dinte e dinte.

Kiara: Jori nuk ta ka për keq.

Luizi: Armaldon e shihja në pasqyrë që bënte me kokë.

Kiara: Hë se dhe ky nuk e dinte.

Luizi: E dinte shumë mirë se tha kush është ai? Këtë ka pasur Kiara./CNA.al

Lajmet e fundit nga