LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Efi feston ditëlindjen/ Emrat e njohur që do të jenë pjesë e ditës së veçantë të ish-banores së "BBV"

14 Mars 2023, 14:41, Lifestyle CNA

Efi feston ditëlindjen/ Emrat e njohur që do të jenë

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka arritur të rrëmbejë zemrat e shqiptarëve duke numëruar mbi 500 mijë ndjekës vetëm në "Instagram".

Sot bukuroshja feston ditëlindjen e 27-të dhe në këtë ditë të veçantë ka marrë urime të shumta.

Por dallim bëri urimi nga mikja e saj e ngushtë, Mikela, e cila i bëri edhe urimin e parë publikisht përmes rrjeteve sociale.

“Urime ditëlindje baby”, ka shkruar Mikela në një fotografi të përbashkët të dyshes.

Efi feston ditëlindjen/ Emrat e njohur që do të jenë

Por jo vetëm Mikela pasi ajo që ka rënë në sy është dhe postimi në story nga shoqja e Luizit, e cila menaxhon llogarinë zyrtare në “Instagram” të këngëtarit ku ka bërë një urim për Dhedhes me rastin e ditëlindjes.

Efi feston ditëlindjen/ Emrat e njohur që do të jenë

Efi ka zbuluar gjithashtu se për ditëlindjen e saj do të organizojë një festë ku do të marrin pjesë figura te njohura të showbiz-it shqiptar si Olti Curri, Anxhela Peristeri, Mikela Pupa, Bledi Mane, Besa Kokdhima, etj./CNA.al

Lajmet e fundit nga