LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

WOW- “Më ka ngacmuar Kristiano Ronaldo”/ 20 fotot më të nxehta të Jori Dellit, banores së "Big Brother VIP"

14 Mars 2023, 09:54, Lifestyle CNA
WOW- “Më ka ngacmuar Kristiano Ronaldo”/ 20 fotot më
Foto ilustruese

Balerina dhe modelja Jori Delli është një nga banoret më të pëlqyera të "Big Brother VIP", ndonëse ka pak ditë që është bërë pjesë e "realityshow"-t.

Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me natyrën e saj, e lirshme dhe pa komplekse. Ajo ka rrëfyer brenda shtëpisë së famshem që ka punuar me Kristiano Ronaldon dhe Nejmarin në një reklamë.

Jori ka treguar se sipas kontratës ajo nuk duhet të komunikonte me Kristiano Roanldon, por ai po me të. Kështu balerina zbuloi dhe një episod, ku futbollisti kishte flirtuar me të.

Por përtej kësaj, ajo është komentuar shumë edhe për linjat e saj perfekte.

Ndaj për më tepër ndiqni galerinë e mëposhtme me fotot më të nxehta të Jori Dellit./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga