LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi preket nga sjellja e Kiarës/ Debate të forta mes çiftit

13 Mars 2023, 17:58, Lifestyle CNA

Luizi preket nga sjellja e Kiarës/ Debate të forta mes çiftit

Banori i “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli ka qenë i sëmurë teksa ajo që është vënë re ka qenë mungesa e interesimit të moderatores Kiara Tito.

Kjo ka qenë si indicie për një debat mes çiftit.

Kiara mendon se Luizi po e përdor, mirëpo sipas tij një gjë e tillë nuk është e vërtetë.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Mua mos më përdor më. Më përfshin mua në disa situata.

Dea Mishel: Se qëndrova unë me Kiarën dhe jam kundër Oltës?

Luizi: Ti do më thuash që sje kundër Oltës.

Dea Mishel: Po kjo s’ka lidhje me qëndrimin tim me Kiarën. CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Lajmet e fundit nga