LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mbrëmë u mbajt finalja e “Big Brother VIP Kosova”/ Kush e fitoi çmimin e madh

18 Mars 2023, 10:03, Lifestyle CNA

Mbrëmë u mbajt finalja e “Big Brother VIP Kosova”/ Kush e

Mbrëmjen e kaluar u mbajt nata finale e “Big Brother VIP Kosova, ku kishin mbetur 5 konkurentë që garonin për çmimin e madh.

Konkretisht në natën finale shkuan  Artan Thaçi, Arkimed Lushaj, Mbresa Hajrullahu, Vedat Bajrami dhe Juliana Nura.

Të parët që u larguan ishin Mbresa, Artani dhe Xhuli, ndërsa ethe të forta përjetuan Vedati dhe Arkimedi, i njohur ndryshe si Stresi.

Në fund triumfoi Stresi, duke fituar çmimin e madh prej 160 mijë eurosh. Ndërkohë, secili nga finalistët mori nga 10 mijë euro./ CNA

Mbrëmë u mbajt finalja e “Big Brother VIP Kosova”/ Kush e

Lajmet e fundit nga