LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi e pranon sërish/ Më vjen të plas, unë nuk e fitoj Big Brother-in

15 Mars 2023, 17:50, Lifestyle CNA

Luizi e pranon sërish/ Më vjen të plas, unë nuk e fitoj Big

Luiz Ejlli, këngëtari dhe personazhi më i pëlqyer deri më tani i “Big Brother Vip 2”, ëshntë shprehur disa herë se nuk do ta fitojë çmimin e madh të Big Brother.

Edhe ditën e sotme gjatë një bisede me Olta Gixharin, ai i bindur tha se nuk e fiton Big Brotherin edhe pse i vjen të plasë me këtë fakt.

Olta nga ana tjetër e ka pyetur se përse ka ndjekur një startegji që nuk e bën fitues, pyetje të cilës Luizi i është përgjigjur duke thënë se ai është karakteri dhe sjellja e tij natyrale.

Luizi: Mund të shkoj deri në finale për të gjitha këto që kam bërë, por Big Brother-in nuk e fitoj, më vjen me plas, po s’kam ca bëj.

Olta: Po pse ke zgjedhur kete rrugë atëherë kur e di?

Luizi: E kam natyrale, me ngacmu, me qesh. S’kam ca bëj unë kështu jam, kjo është sjellja ime natyrale./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga