LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zarfi i zi për Luizin, Kristin dhe Armaldon/ Nominimi i fortë, kush do të largohet nga "BBV" të shtunën?

15 Mars 2023, 07:36, Lifestyle CNA
Zarfi i zi për Luizin, Kristin dhe Armaldon/ Nominimi i fortë, kush do
Foto ilustruese

Zarfi i zi në shtëpinë e “Big Brother” ishte një ndëshkim për tre banorët që kanë thyer një nga rregullat e programit, Luizin, Kristin dhe Armaldon.

Ata kanë thyer rregullin duke u futur dy persona në tualet, në ambientet ku nuk ka kamera.

Si ndëshkim, “Vëllai i Madh” ka vendosur që t’i dërgojë në nominim të tre.

Kështu Kristi, Armaldo dhe Luizi, do të jenë në televotim deri të shtunën dhe njëri prej tyre do të lërë përfundimisht garën./ CNA.al

Lajmet e fundit nga