LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bledi Mane, i zhgënjyer nga Kiara: Ajo është Maestro në versionin femër

17 Mars 2023, 09:30, Lifestyle CNA
Bledi Mane, i zhgënjyer nga Kiara: Ajo është Maestro në
Foto ilustruese

Gazetari Bledi Mane duket se është penduar që është larguar nga shtëpia e "Big Brother VIP", të cilën ai e quajti sakrificë për Kiarën dhe lidhjen e saj me Luizin.

Mane gjatë një interviste është shprehur se ndonëse sakrifikoi për të, Kiara nuk është treguar mirënjohëse, ndërsa Luizi po, pasi e ka përmendur disa herë veprimin e Bledit.

Gazetari thekson se nëse do ta dinte që Kiara do të ishte mosmirënjohëse nuk do të ishte larguar nga shtëpia.

Ai tha se Kiara nuk ka qenë ndonjëherë lojtare, ndërsa u shpreh se ajo është Maestro në versionin femër.

“Unë sakrifikova për Kiarën. Të paktën Luizi është treguar burrë dhe e ka përmendur disa herë. Edhe atë ditë kur u largova ishte i fundit që më takoi. Diti të vlerësojë dhe mirënjohja është virtyt i njeriut. Kiara nuk e di… ta dija kisha qëndruar brenda në shtëpi. Kiara lojëtare e mirë nuk ka qenë ndonjëherë, por po më shëmbëllen Maestron. Kiara është Maestro versioni femër”, tha ai./ CNA.al

Lajmet e fundit nga