LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Jam burrë i martuar”/ Qetsori hedh akuza: Olta më flet me shenja

17 Mars 2023, 17:04, Lifestyle CNA

"Jam burrë i martuar”/ Qetsori hedh akuza: Olta më flet me 

Banori i “Big Brother VIP”, Qetsor Ferunaj  gjatë një bisede me këngëtarin Luiz Ejlli dhe tenorin Armaldo Kllogjeri kanë habitur publikun.

Ferunaj u shpreh se Olta ka dashur të flasë më të me shenja duke theksuar se ai është i martuar dhe me tre kalamaj.

“Olta ka dash të flas me shenja me mua. Këndet e kamerave kapin proçese të ndryshme. Unë jam burrë me 3 kalamaj, me grua fisnike. Asaj i lashë mundësinë për tu sjellë sikur më ka nën joshja. Do ta shoh, kur t’i vi momenti do ta bëj qepaze. Nuk kursej askën unë këtu nga ju. As nga të mijët , as nga ju. Fare”, u shpreh Qetsori./CNA

Lajmet e fundit nga