LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Marrëdhënia e tyre u kris/ Kristi debaton me Keisin, Armaldo “molla e sherrit”

18 Mars 2023, 16:29, Lifestyle CNA

Marrëdhënia e tyre u kris/ Kristi debaton me Keisin, Armaldo

Konfliktet mes çiftit të krijuar brenda Bog Brother Vip 2, Kejsi-Kristi duket se nuk do të ndalen.

Pasi marrëdhënia e tyre u kris, Kejsi dhe Kristi janë përfshirë në një debat me njëri-tjetrin, ku ky i fundit ka shënjestruar Armaldon , i cili sipas tij nukn ka reflektuar prindërim brenda shtëpisë së Big Brother.

Por Kejsi duket se nuk ka mundur ta durojë këtë ofendimj nga na a e Kristit, duke u shprehur se fjalët e përdorura ndaj tij janë shumë të shëmtuara.

Kristi: Armaldo nuk e ka reflektuar prindërimin

Keisi: Mos e thuaj se është e shëmtuar

Kristi: Është e shëmtuar, por është e drejtë. Marrim sjelljen e këtij këtu. Atëherë ta bënte lojën si prind. Ti thua është prind por nuk reflekton prindllik këtu brenda…/CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga