LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kiara përgatit surprizë për Luizin/ I vendos kushtin: Kalo nominimin dhe do e shohësh

18 Mars 2023, 17:17, Lifestyle CNA

Kiara përgatit surprizë për Luizin/ I vendos kushtin: Kalo

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli kanë treguar se gjenden bashkë edhe pas çdo vështirësië brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Gjatë një bisede me Luizin, Kiara është shprehur se këngëtari do të suprizohet nga një gjë e bukur pasi ai të kalojë nominimin.

Edhe pse këngëtari ka insistuar Kiara nuk ia ka treguar vëtëm i ka lënë të nënkuptohet se ajo ka përgatitur një surprizë për Luizin gjë, e cila pritet të ndodhë brenda shtëpisë.

“Do të kënaqesh ti nga një gjë e bukur, kaq të them nuk të them më shumë, do të ndodhë këtu, është një gjë e bukur por nuk e them dot, nuk flas më e kam bërë unë për ty nëse do e kalosh nominimin”, është shprehur Kiara./CNA

                                        

 

 

Lajmet e fundit nga