LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk “mposhti” dot Luizin dhe Kristin/ Armaldo Kllogjeri, eliminohet nga gara

19 Mars 2023, 09:33, Lifestyle CNA
Nuk “mposhti” dot Luizin dhe Kristin/ Armaldo Kllogjeri, eliminohet
Foto ilustruese

Armaldo Kllogjeri, apo i njohur ndryshe për publikun si Maestro, ka qenë i eliminuari i radhës nga shtëpia e "Big Brother VIP".

Ai nuk ka mundur të mposhtë dy kundërshtarët e tij në lojë, Luizin dhe Kristin, të cilët gjithashtu ishin në nomimin.

Treshja Luiz, Armaldo dhe Kristi u ndëshkuan nga "Vëllai i Madh", duke shkuar në një nominim pasi thyen një nga rregullat e programit, duke u futur në tualet më shumë se një person, një ambient ku nuk ka kamera.

Ky penalitet solli debate të ashpra në "Big Brother VIP" mes Armaldos, Luizit dhe Kristit./ CNA.al

Lajmet e fundit nga