LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Kiara Tito, më e shtirura në 'BBV'”/ Ish-banorja: Luizi do ta marrë deri në finale

19 Mars 2023, 14:15, Lifestyle CNA
“Kiara Tito, më e shtirura në 'BBV'”/
Kiara Tito, moderatore

Modelja Kejvina Kthella e ka konsideruar moderatoren Kiara Tito si personin më të shtirur brenda shtëpisë së "Big Borther VIP".

Ajo është shprehur se nuk i ka pëlqyer aspak ato që ka thënë Kiara për të brenda shtëpisë, që ajo nuk bie në nivelin e saj.

“Unë nuk kam asnjë lloj problemi me Kiarën ajo e ka me veten. Nuk e ndiej energjinë e saj pozitive ndaj saj”, tha Kejvina.

Sipas Kejvinës, Kiara do të shkojë deri në finale, pasi Luizi nuk do ta lërë në asnjë moment.

Ndër të tjera ka folur edhe për Luizin, duke thënë se ajo që ndodhi ishte nën presionin e situatës që ishte krijuar aty brenda. Më tej modelja shton se jashtë "Big Brother VIP" raporti i tyre do të jetë shumë i mirë.

Unë dhe Luizi nuk njihemi nga jashtë. Me Luizin kemi shkuar shumë mirë brenda. E kam konsideruar si vëlla.

Jam e sigurt që kur të dalim jashtë do shkojmë mirë. Marrëdhënia ime me Luizin aty brenda ka qenë e vërtetë.

I dërgova dronin për t'i thënë që jam me ty”, u shpreh modelja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga