LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Do t’iu shkatërrojmë”/ Goxhaj, mesazh grupit të përçarësve: Do të pendoheni

12 Nëntor 2022, 17:49, Aktualitet CNA
“Do t’iu shkatërrojmë”/ Goxhaj, mesazh grupit
Avokati Altin Goxhaj

Avokati Altin Goxhaj me tone të forta nga protesta i ka përcjellë një mesazh grupit përçarës të Enkelejd Alibeajt.

Goxhaj u kërkoi të mos bëhen tradhtarë sepse do t’i shkatërrojnë dhe do t’i bëjë të pendohen.

“Unë kam një thirrje për ju sot, por edhe për disa tradhtarë të tipit Aliballa. Hiqni dorë. Mos u bëni tradhtorë se pastaj do të pendoheni, sepse duhet ta kuptoni se ky është vetëm fillimi dhe do t’iu shkatërrojmë”, tha Goxhaj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga