Video- Me fresibel dhe trampon, aktivisti bën gati “armët”

7 Janar 2022, 13:19, Aktualitet CNA
Video- Me fresibel dhe trampon, aktivisti bën gati “armët”

Aktivisti Zirkon Disha ka ironizuar situatën në PD, ku një ditë më parë u faktua blindimi i dyerve të selisë blu.

Në një postim në rrjetet sociale, Disha shfaqet me një fresibël dhe një trampon në dorë, ku ironizon duke thënë ?po bëjmë prova për nesër?.

Kujtojmë këtu se nesër në orën 12:00, pritet të zhvillohet një protestë para selisë së PD.

Ndërkohë, ish-kryeministri Berisha ka paralajmëruar se nesër do të happen patjetër dyert e selisë, për demokratët./CNA.al

Lajmet e fundit nga