LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kokalari: Shqipëria është gllabëruar nga Camorra ballkanike

6 Janar 2022, 22:02, Aktualitet CNA

Aktivistja Evi Kokalari ka reaguar për situatën në PD, ku kryetari i shkarkuar Lulzim Basha ka vendosur të blindojë selinë për të ruajtur karrigen e tij, ndërsa mbrohet nga persona të maskuar.

Kokalari shkruan se këto ditë kemi parë fytyrën e vërtet të mafies në Shqipëri.

?Këto ditë kemi parë fytyrën e vërtet të mafies në Shqipëri. Ç?po ndodh sot, s?ka lidhje më me bindje politike, por me një qeveri mafjoze dhe të paskrupulltë.

Prandaj duhet që çdo Shqiptar i ndershëm, i majtë apo i djathtë, të bashkohet me ata që po luftojnë këtë marrëzi po na shohin sytë.

Shqipëria është gllabëruar nga Camorra ballkanike.

Zoti pastë mëshirë mbi!”/CNA.al

 

Lajmet e fundit nga