LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E akuzoi si trafikant droge/ Myftar Lumeshi hedh në gjyq Gazment Bardhin

6 Janar 2022, 16:12, Aktualitet CNA

Ish-sekretari i shkarkuar i PD, Gazment Bardhi për disa ditë me radhë ka hedhur akuza në adresë të biznesmenit Myftar Lumeshi për trafik droge dhe grup kriminal.

Sulmeve të të shkarkuarve të PD, i është bashkuar edhe televizioni ABC, bashkë me portalin abcneës.al.

Biznesmeni Lumeshi i është drejtuar Gjykatës dhe ka paditur për shpifje deputetin Gazment Bardhi dhe Televizionin ABC.

Më poshtë është edhe padia e Lumeshit depozituar në Gjykatën e Tiranës, ku si Bardhi ashtu edhe televizioni i lartpërmendur do të duhet të justifikojnë akuzat e ngritura.

Lajmet e fundit nga