LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vijon “sherri” mes Dj Pm dhe Sarës: Të paska qëlluar njeriu u gabuar…

7 Dhjetor 2021, 11:58, Lifestyle CNA
Vijon “sherri” mes Dj Pm dhe Sarës: Të paska qëlluar

Dyshja shumë e komentuar e momentit Dj Pm dhe Sara e kanë nisur ditën me shumë tensione. E gjitha nisi me një shaka që Sarah ka bërë me konkurentin e ri Claudion.

Nisur nga kjo Dj Pajtimi ka shfaqur shenja xhelozie, edhe Sarah nga ana tjetër ka shpërthyer me tone të larta kundrejt tij. Në një moment PM tha se do donte që ata të ishin më shumë si Beatrix dhe Donaldi dhe Sarah nuk e pëlqeu këtë krahasim.

?Më vjen keq që ty të paska qëlluar femra e gabuar. S?ka faj PM jo. Se kur bën shaka PM duhet t?i pranosh të gjitha, t?i mbash në krah. Ndërsa, kur bëj shaka unë qenkan shumë të rënda dhe sidomos kur shakatë e mia kanë të bëjnë me një mashkull. Dhe këtu pastaj fillojmë dhe me krahasimet. Po e kam thënë njëherë, e thashë tani dhe po e ripërsëris: më vjen keq që PM ka shprehur interes para se të hynte për mua dhe kur hyri këtu brenda ngeci me mua. Dhe po të pëlqeu marrëdhënie e Trixës me Donaldin ik rri me këto të dy. Ngjituni të tre?, vazhdoi Sarah e revoltuar./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga