LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen e zhveshur/ Ekspozon gjoksin para kamerës

7 Dhjetor 2021, 10:54, Lifestyle CNA
FOTOT- Këngëtarja shqiptare feston ditëlindjen e zhveshur/

Këngëtarja nga Gjakova, Vesa Smolica sot feston ditëlindjen e saj të 31-të.

Këngëtarja ka vendosur ta festojë në një mënyrë disi ndryshe këtë ditëlindje, duke pozuar gjysëm e zhveshur para kamerës.

Fotot i ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Vesa duket e veshur vetëm me pjesën e poshtme me një palë geta rrjetë, dhe ka vendosur një kurorë në kokë për të treguar se ndihet si një mbretëreshë.

Ndiqni fotot e mëposhtme./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga