LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E papritur/ Romeo hyn sot në “Big Brother” me një mision

7 Dhjetor 2021, 14:10, Lifestyle CNA
E papritur/ Romeo hyn sot në “Big Brother” me një mision

Është publikuar promo e spektaklit të sotëm të ?Big Brother? dhe si duket do të jetë një natë e mbushur me surpriza.

Sonte do të ketë një hyrje që do të trazojë ujërat brenda shtëpisë.

Pritet që sot të zëvendësohet Donaldi me binjakun e tij, Romeon.

Asnjë nga banorët nuk do të jetë në djeni dhe do jetë interesant reagimi i konkurentve, nëse do e kuptojnë apo jo.

Gjithashtu, sonte do eliminohet njëri nga banorët Meridiani ose Einxhel./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga