LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Plas” xhelozia mes çiftit në “Big Brother”/ Shkak, banori i ri

7 Dhjetor 2021, 11:38, Lifestyle CNA
"Plas” xhelozia mes çiftit në “Big Brother”/

Sarah Berisha dhe Dj Pajtimi janë një prej çifteve më të përfolur në shtëpinë e ?Big Brother?

Pavarësisht ulje-ngritjeve në marrëdhënien e tyre ata janë të pandashëm me njëri-tjetrin.

Mirëpo së fundi ka pasur disa shkëndija xhelozie nga ana e Pajtimit dhe shkaku është djali i ri, Claudio.

E gjitha nisi nga një shaka që bëri Sarah me Claudion.

Kaq mjaftoi që Dj Pm të shfaqte hapur xhelozinë për Sarën dhe si duket nuk i pëlqen aspak afrimiteti i saj me konkurentin e ri./S.K-CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga