LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“A e dini ç’është respekti?”, Umtitit i bllokojnë rrugën dhe kapet me tifozët

1 Dhjetor 2021, 18:19, Sport CNA

Samuel Umtiti ka pasur probleme që në verë me tifozët e Barcelonës, pasi nuk pranoi të largohej nga klubi.

Mbrojtësi francez ditën e sotme është penguar nga disa tifozë, të cilët i dolën para makinës së tij luksoze.

Umtiti në një moment i dha gaz makinës dhe u shkëput, për t?u ndalur disa metra më tutje.

Mbrojtësi u kthye pas në këmbë dhe dëgjohet teksa mes të tjerash i thotë tifozit: ?A doni ta paguani makinën? A e dini se çfarë është respekti?.

A Barcelona ?fan? climbs on top of Samuel Umtiti?s car – World Cup winner responds: ?Are you going to pay for it? Do you know what respect is?? pic.twitter.com/rzIWqXuaGE

— Get French Football News (@GFFN) December 1, 2021

Lajmet e fundit nga