LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Stadiumet shqiptare bëhen meme në faqet e njohura ndërkombëtare

1 Dhjetor 2021, 09:28, Sport CNA

Kategoria e Dytë këtë fundjavë kanë luajtur në kushte skandaloze, teksa ajo që bie më shumë në sy është takimi Përmeti-Labëria ku fusha nuk plotësonte asnjë kusht minimal të zhvillimit të futbollit.

Faqja e njohur e futbollit ?433? nëpërmjet një postimi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social ?Instagram? kanë publikuar pamjet e ndeshjes Përmeti-Labëria ku kjo faqe nuk ngurron së ironizuari duke shkruajtur:

?Fusha duket e mrekullueshme, le të luajmë?. Faqja e njohur ka bërë gjithashtu tagg ekipin e Labërisë në ?Instagram?. Shqipëria kështu bëhet gazi i botës nëpër rrjetet sociale ku nuk mungojnë as memet dhe ironitë për gjendjet e fushave.

 

 

Lajmet e fundit nga