LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Balta në Përmeti-Labëria kalon kufijtë, faqja prestigjioze “433” e bën virale

1 Dhjetor 2021, 11:15, Sport CNA
VIDEO/ Balta në Përmeti-Labëria kalon kufijtë, faqja

Faqja e famshme në Instagram, ?433?, ka kthyer në virale një video të një ndeshje të Kategorisë së Dytë të futbollit në Shqipëri.

Bëhet fjalët për duelin mes Përmetit dhe Labërisë, të luajtur në fundjavë në kushte të mjerueshme.

Mes baltës dy ekipet mundohen të luajnë futboll, çka tani po shikohet nga e gjithë bota në rrjetet sociale.

Lajmet e fundit nga