LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luan Baçi sfidon Bashën/ Publikon foton me delegatët: Kontaktoji dhe konfirmoji një për një

20 Nëntor 2021, 20:41, Politikë CNA
Luan Baçi sfidon Bashën/ Publikon foton me delegatët:

Deputeti dhe kryetari i degës së PD në Fier, Luan Baçi ka publikuar fotot me delegatët e Cakranit.

Deputeti ka sfiduar Bashën duke e ftuar të kontaktojë dhe të konfirmojë nëse janë ata që kanë firmosur për Kuvendin Kombëtar apo jo.

Me delegatet e Cakranit! Gati për në 11 Dhjetor! Mund t’i kontaktoni një për një dhe ti konfirmoni! Respekt pa fund, për sakrificat e tyre, për kontributin e tyre, mirënjohje pa fund, për ju miqtë e mi! Krenar për ju!“, shkruan Luan Baçi në Facebook./ CNA.al

Lajmet e fundit nga