LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

8 vjetori i vdekjes së Olldashit/ Ndoka mesazh Bashës: E di, ti nuk do veproje kurrë kështu

20 Nëntor 2021, 17:21, Politikë CNA
8 vjetori i vdekjes së Olldashit/ Ndoka mesazh Bashës: E di, ti nuk do

Bëhen sot 8 vite nga aksidenti tragjik që i mori jetën politikanit të njohur të Partisë Demokratrike, Sokol Olldashi.

Kreu i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka teksa ka përkujtuar atë ditë të trishtë, njëkohësisht ka dhënë dhe një mesazh të drejtpërdrejtë për atë që po ndodh aktualisht në Partinë Demokratike.

Ndoka ka postuar një foto të Olldashit teksa me statusin e tij në rrjetet sociale i jep një ?shuplakë? Lulzim Bashës.

?Po Sokol e di, ti nuk do veproje kurrë, si Basha sot!?, shkruan Nard Ndoka./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga