LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Basha: Qeveria dështoi me reformat

16 Mars 2014, 23:00, Politikë CNA
Basha: Qeveria dështoi me reformat

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha u shpreh sot se mazhoranca po sulmon institucionet e pavarura dhe se demokracia në vend është e rrezikuar. Duke folur në mbledhjen e grupit demokrat, Basha akuzoi sërish sot qeverinë se këto 6 muaj qeverisje ka dështuar të përmbushë të gjitha premtimet e saj.

Lajmet e fundit nga