LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto-lajm/ Berisha: Hallet e PD janë pazar-humbjet e Bashës

20 Nëntor 2021, 12:39, Politikë CNA
Foto-lajm/ Berisha: Hallet e PD janë pazar-humbjet e Bashës

Ish kryeministri Sali Berisha është shprehur se halli i PD       nuk është ai por humbjet e një pas njëshme të Lulzim Bashës.

Përmes një postiminë rrjetin social Facebook, Berisha ka postuar një foto, ku thekson se Pazar humbjet kanë sjellë problemet në selinë blu.

Kujtojmë këtu se ish kryeministri Sali Berisha është zotuar se pas mbajtjes së Kuvendit PD do të rikthehet më e fortë dhe më e bashkuar se më parë, në vlerat e saj demokratike./CNA.al

Lajmet e fundit nga