LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një tjetër deputete “i shket nga duart” Bashës/ Fton për kafe Berishën

20 Nëntor 2021, 12:49, Politikë CNA
Një tjetër deputete “i shket nga duart” Bashës/ Fton

Vijojnë t?i shtohen ?të pabindurit? Lulzim Bashës.

Në një kohë kur gjysma e grupit parlamentar i është bashkuar hapur Foltores së ish kryeministrit Sali Berisha, sot një tjetër emër ka ftuar këtë të fundit për kafe.

Bëhet fjalë për deputetet e PD Merita Bakiu, e cila ka thirrur më Krujë ish kryeministrin së bashku me ish deputetë të këtij qyteti dhe personalitete të njohura.

Mësohet se në fokus të diskutimit ka qenë situata politike në vend me fokus tek zhvillimet e forta që kanë përfshirë forcën kryesore të opozitës shqiptare. /CNA.al

Lajmet e fundit nga