LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pritjes po i vjen fundi/ Marina ndan me ndjeksësit fotot e ëmbla nga shtatzania: Mezi po të presim piciruke

18 Nëntor 2021, 17:32, Lifestyle CNA
Pritjes po i vjen fundi/ Marina ndan me ndjeksësit fotot e ëmbla nga

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është në muajt e fundmit të shatzanisë. Ajo asnjëherë nuk ka nguruar të postojë momente nga pritja e saj e ëmbël.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto shumë të ëmbla në llogarinë e saj në Instagram ku duket e veshur me një fustan në ngjyrë rozë i cili i tregon barkun e rrumbullakosur dhe krahas tyre shkruan: ?Mezi po të presim picirrukja jonë?.

Kujtojmë se Marina ka shprehur edhe më herët dëshirën e saj për tu bërë nënë së bashku me bashkëshortin e saj reperin e njohur Gheto Gaesy dhe si duket pritjes po i vjen fundi/CNA.al

Lajmet e fundit nga