LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grida Duma kërkon shkatërrimin e PD/ Kokalari: Duhet nxjerrë zvarrë, po tallet me demokratët

15 Nëntor 2021, 20:49, Politikë CNA
Grida Duma kërkon shkatërrimin e PD/ Kokalari: Duhet nxjerrë

Aktivistja Evi Kokalari ka komentuar zhvillimet e fundit në selinë blu.

Në një intervistë për emisionin ?Çim Peka Live? në Syri Tv, Kokalari u shpreh se Grida Duma nuk duhet të jetë deputete dhe se ajo duhet nxjerrë zvarrë nga PD, sepse po tallet me demokratët e shqiptarët.

?Më 11 dhjetor Basha ikën dhe PD do të forcohet. Janë 5-6 vetë që bëjnë lojë të shëmtuar dhe flasin për një parti, që nuk është e tyre, por është e gjithë anatërëve të Partisë Demokratike.

Demokratët janë të entuziazmuar kur flet Sali Berisha. Në thelb, PD po shkatërrohet nga Soros, sepse Soros ka punuar për të shkatërruar opozitën e vendit në Shqipëri. Për Grida Dumën, nuk duhet të jetë deputete. Ajo duhet nxjerrë zvarrë nga zyra, sepse po luan me ne të gjithë?, u shpreh Kokalari./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga