LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Humbjet e një pas njëshme në zgjedhje/ Thellohet kriza në PD, Basha nuk mban përgjegjësi

15 Nëntor 2021, 18:35, Politikë CNA

Humbjet e një pas njëshme në proceset zgjedhore kanë zhytur Partinë Demokratike në krizë të thellë.

Këtë gjë ka konstatuar Aldo Bumçi gjatë mbledhjes së Kryesisë së PD.

CNA.al, konfirmon nga burimet e saj se Bumçi ka theksuar gjithashtu se Basha nuk po mban asnjë përgjegjësi për humbjet e tij.

?PD është në krizë të thellë sepse ka pësuar humbje të njëpasnjëshme dhe Lulzim Basha nuk mban asnjë përgjegjesi?, ka thënë Bumçi./CNA.al

Lajmet e fundit nga