LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Takimi me demokratët/ Ja ku do mbahet Foltorja e Berishës nesër

15 Nëntor 2021, 18:41, Politikë CNA

Ish kryeministri Sali Berisha doli mbrëmjen e sotme në një konferencë për media, ku siguroi edhe një herë anëtarët e PD se Kuvendi Kombëtar do të mbahet në 11 dhjetor kur është caktuar nga vetë ata dhe jo në datën 18, kur sipas tij e kërkon peng kryetari.

Pas përfundimit të konferencës, drejtoresha e komunikimit Floriana Garo bëri me dije se Foltorja e Berishës do të mbahet nesër me demokratët në Fushë Krujë.

Takimi do zhvillohet në kinemanë e qytetit në orën 17:00.

Lajmet e fundit nga