LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

6 orë diskutime në Kryesi/ Basha i vendosur: Kuvendi në 18 Dhjetor

15 Nëntor 2021, 20:44, Politikë CNA
6 orë diskutime në Kryesi/ Basha i vendosur: Kuvendi në 18

Në fjalën e mbajtur pas mbledhjes së kryesisë së PD-së, kreu i PD, Basha deklaroi se nuk do të lejojë askënd që të mbajë PD-në peng.

?Pas 6 orësh diskutime i falenderoj të gjithë prej mendimet dhe përkushtimet. Një parti, një Kuvend më 18 dhjetor. Nuk lë asnjë që ta mbajë PD-në peng?, tha Basha. 

Vijon…/CNA.al 

Lajmet e fundit nga