LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rama publikon pamjet dhe jep lajmin/ “Nisin sot punimet në kantierin e Tunelit të Llogarasë”

14 Nëntor 2021, 07:41, Aktualitet CNA
Rama publikon pamjet dhe jep lajmin/ “Nisin sot punimet në kantierin

Ditën e sotme nisin punimet në kantierin e  Tunelit të Llogarasë. Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë kryeministri Edi Rama.

Përmes një video ku tregon pamjet infrastrukturore, kryeministri Rama ju uron qytetarëve një të dielë të qetë.

?MIRËMËNGJES ? dhe sot kur nisim punën në kantierin e Tunelit të Llogarasë, ju përshëndes me këtë videokartolinë, duke ju uruar të diel të qetë??, shkruan Rama./ CNA.al

Lajmet e fundit nga