LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shqipëria nuk gjen qetësi/ Lëkundje tërmeti në Bulqizë, ndihen edhe në Tiranë

12 Nëntor 2021, 15:18, Aktualitet CNA
Shqipëria nuk gjen qetësi/ Lëkundje tërmeti në

Lëkundje tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në Diber. Sipas ESCM, tërmeti ishte me magnituden 4.1 ballë dhe me thellësi 2 km.

Deri tani nuk raportohet për dëme materiale.

Shqipëria nuk po gjen qetësi, pasi brenda një kohe të shkurtër janë regjistruar disa tërmete në këtë zonë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga