LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E fundit/ Aksidentohet aktori i njohur i humorit, Gaz Paja

11 Nëntor 2021, 10:55, Aktualitet CNA

Një aksident ka ndodhur në rrugën e Kavajës, ku është plagosur aktori Gaz Paja.

Një automjet ka përplasur motomjetin me të cilin po udhëtonte, aktori i njohur. Mësohet se aktori po merr ndihmën mjekësore.

“Me  datë 11.11.2021, rreth orës 11:08, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtues shtetasin E. K., është përplasur me një motomjet me drejtues shtetasin G. P.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit shtetasi G. P., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga