LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Televizionit të Irfanit i shpërthejnë llampat

10 Nëntor 2021, 17:53, Aktualitet CNA
Video/ Televizionit të Irfanit i shpërthejnë llampat

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi është përballur me një situatë të sikletshme dje në televizionin e Irfan Hysenbelliut.

Vokshi ishte e ftuar në emisionin ?FrontLine? të gazetares Marsela Karapanço ku ka folur për situatën në PD dhe përplasjet me Bashën.

Teksa është ndalur të komentojë dhe rastet e fundit të abuzimit me fëmijët, papritur mbi kokat e tyre ka shpërthyer një nga llapat e ndiçimit.

Siç shihet dhe nga video e më poshtme, megjithëse situata ka kaluar me sportivitet, të dyja duket se janë trembur shumë, ndërsa emisoni ka vijuar me ndriçim të reduktuar./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga