LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Natën rrugëve me armë në dorë/ Vajza misterioze tmerron banorët

10 Nëntor 2021, 12:56, Aktualitet CNA
Natën rrugëve me armë në dorë/ Vajza misterioze tmerron

Prej disa ditësh, banorët e qytetit të Lezhës shprehen të frikësuar pas pamjeve të kapura nga kamerat e sigurisë, ku një vajzë, identiteti i së cilës nuk dihet, del në orët e vona, me një armë në dorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ?Skënderbej? të Lezhës raporton SYRI TV.

Vajza e veshur me një xhup të gjatë deri në fund të këmbëve dhe me kapuçin e vënë në kokë, pasi ecën disa hapa nxjerr armën nga xhepi dhe fillon të lëvizë dorën për lart, ndalon një moment dhe më pas ul armën e nis të ecë sërish.

Policia ka kryer kontrolle gjatë mbrëmjes së djeshme për të kapur të dyshuarën, por nuk ka mundur ta gjejë atë./CNA.al

Lajmet e fundit nga