LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji/ OSHEE njofton zonat dhe oraret

13 Nëntor 2021, 17:02, Aktualitet CNA
Këto zona të Tiranës do të mbeten pa energji/ OSHEE njofton

OSHEE ka njoftuar qytetarët se ditën e hënë 15 Nëntor në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për shkak të punimeve për mirëmbajtjen e rrjetit.

Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 15 nëntor

Në vijim të investimit për mirëmbajtjen e rrjetit, në datën 15 nëntor gjatë intervalit kohor 09:00-13:00 do të kryhen punime në disa fidera të NST Tec Kombinat. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

Pjesëtisht: Zona e Kombinatit, Parafabrikatet./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga