LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lëkundjet e tërmetit/ Qytetarët në panik: Zoti na pastë në dorë

12 Nëntor 2021, 15:59, Aktualitet CNA
Lëkundjet e tërmetit/ Qytetarët në panik: Zoti na pastë

Lëkundje tërmeti janë regjistruar pak minuta më parë në Dibër. Sipas ESCM, tërmeti ishte me magnitudën 4.1 ballë dhe me thellësi 2 km.

Epiqendra tërmetit ishte 34 km në verilindje të Tiranës dhe 4 km në jugperëndim të Bulqizës.

Qytetarët në panik kanë reaguar menjëherë pas lëkundjeve të tërmetit.

Më të shumta komentet janë nga Tirana, por edhe nga vendet pranë epiqendrës.

Zoti na pastë në dorë!, U ndje dhe në Durrës, na riktheu traumën e nëntori“, thuhet në disa prej komenteve. / CNA.al

Lajmet e fundit nga