LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Këmbimi valutor/ Ja, me sa këmbehen sot, euro, dollari apo paundi

14 Nëntor 2021, 07:16, Aktualitet CNA
Këmbimi valutor/ Ja, me sa këmbehen sot, euro, dollari apo paundi

Dollari amerikan sot këmbehet në blerje me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.3 Lekë.

Euro sot blihet me 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.6 Lekë dhe shitet me 145.6 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 118.7 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Më poshtë po sjellim kursin e këmbimit, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga