LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Veliaj kokë e këmbë njeri i Soros”/ Kokalari paralajmëron demokratët: Më i rrezikshëm se Rama

9 Nëntor 2021, 17:14, Politikë CNA
“Veliaj kokë e këmbë njeri i Soros”/ Kokalari

Aktivistja shqiptare Evi Kokalari, ka paralajmëruar nga Foltorja e Pogradecit, se demorkatët duhet të kenë kujdes nga Erion Veliaj.

Kokalari tha se Veliaj mund të jetë më i rrezikshëm se Edi Rama, pasi është kokë e këmbë i lidhur me Xhorxh Soros.

“Kini mendjen te Erion Veliaj është kokë e këmbë njeri i Soros. Edi Rama mund të ikë nesër, pasnesër, por Erion Veliaj mund të jetë më i rrezikshëm se Rama, dhe ju them të tërëve ta keni mendjen tek ai”, u shpreh Kokalari./CNA.al

Lajmet e fundit nga